06:00 Brazil U20 – Senegal U20

Imamo susret u polu finalu SP za reprezentacije do 20 godina gdje ce igrati Brazil i Senegal

Brazil je u grupnoj fazi zavrsio na 1. mjestu Grupe E sa 3 pobjede ispred Nigerije Madjarske i Sjeverne Koreje, onda je Brazil u osmina finalu eliminisao reprezentaciju Urugvaja nakon produzetaka u regularnom vremenu je bilo 0-0 dok su u cetvrt finalu eliminisali Portugaliju gdje je rezultat takodje u regularnom vremenu bio 0-0 a onda je Brazil pobjedio u produzetcima

Sa druge strane reprezentacija Senegala je u grupnoj fazi zavrsila na 3. mjestu sa 1 trijumf 1 remi i 1poraz .oni su onda u cetvrt finalu pobjedili Ukrajinu nakon produzetaka a onda su izbacili u cetvrt finalu Uzbekistan pobjedivsi ih sa 1-0

Ocekujem da u 1. poluvremenu bude manje golova jer vjerujem da ce se igrati otvorenije u 2. poluvremenu ma kakav god rezultat bio na poluvremenu..